Krapet rychle

Na začátku tohoto roku jsem si řekl, že do pololetí chci vyřešit svoje nasrání z práce. Sice jsem byl povýšen, ale i tak mi nedělalo dobře pomyšlení, že od března nastoupím na lepší pozici za míň peněz a s daleko víc povinnostmi. Nadřízená slibovala a slibovala, tak jsem nakonec s nástupem do nové role souhlasil.

Březen, duben a květen a už jsem zas cítil, jak mě to nebaví; ty neustálý sliby, který mě tedy zarmoutily, dokolečka dokola vyhýbavý chování. No děs. Jednou před usnutím jsem si v hlavě opakoval: Sakra, kéž bych dostal nějaký jasný znamení, že tohle nemá smysl.

A dostal jsem. Na LinkedIn si mě z čista jasna přidala holčina z konkurenční firmy. Napsala mi zprávu, že se firmě zamlouvám, domluvili jsme si hovor. Šlo to ráz na ráz. První, druhý a třetí kolo pohovoru proběhlo hladce a ještě v den posledního kola mi holčina volala,  že pro mě mají nabídku.

Ovšem, s jednou drobností. Firma sídlí v Ostravě. Bum! Asi tři vteřiny jsem váhal a pak souhlasil. Věděl jsem to hned. Člověk jednou nemůže usnout a přeje si signál a drb! Dostane nabídku lepší práce v jiným městě. A proč ne, nakonec závazky nemám, vždyť přestěhovat se není raketová věda, že.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s