Včera jsem dorazil dvacátou otázku. Zjistil jsem, že druhá třetina je snesitelnější. Asi to bude tím, že obsahuje méně abstraktních pojmů a teoretických konstruktů. Hlavně jsou to otázky o pro mě podstatně zajímavějších věcech – kyberkultuře, akčním umění nebo video žánru.

Děckaaa! Už je to dlouhý! Už bych to chtěl mít za sebou! Začíná mi evidentně hrabat, pač se mi denně zdává o oponentovi, že mě drtí u obhajoby, o zkoušejících, že ze mě tahají rozumy a já tam sedím jak trubka a v potu tváře si za boha nevzpomínám, že bych ausgerechnet tohle kdy viděl… :-)))

No ale. Udělal jsem si radost a koupil jsem si zvýrazňovače. Otázky si totiž podtrhávám a vyšlo to tak, že mám sekce. 1-10 žlutou, 11-20 oranžovou. Sekci 21-30 udělám asi růžovou a poslední blok 31-38 zelenou.

Tak teď hlásím, že žlutou sekci sice umím, ale bude potřeba ji podrtit ještě minimálně jednou. Oranžovou sekci umím taky a o něco lépe. Na růžováky a zeleňáky teprve dojde.

Včera taky klasika u Soutoku. Tam ze mě vždycky na chvilku spadne stres a jak je vůkol klid, dovolím si nemyslet na zkoušení a učení. Včera jsme Meg nechali vykoupat se. V tom horku neskutečným úplně ožila a my s ní!

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s