Ano, nespletl jsem se. Za pět dnů jdu na to! O pár dnů dřív, než jsem čekal. Mám sice míň času na přípravu, ale su rád, že to budu mít za sebou hned v pondělí.

V učení jsem postoupil k samému závěru, zbývá mi už jen virtuální realita, ke které se ne a ne dokopat. Předchozí otázky umím pěkně a ty, který jsem vyřadil, protože si z nich nepamatuju, mám v plánu projet ještě jednou. Víkend už pak bude ve znamení opakovaní dokolečka dokola.

Dneska jsem ale zjistil, že jedna kolegyně z kruhu dostala zápočet za diplomovej seminář, přestože na rozdíl od nás ostatních nesplnila požadavky. Minimálně v docházce, ale nepředvedla ani svoji prezentaci bakalářky. Když jsem se to dozvěděl, tak mě to míchlo, pač my ostatní chodíme a plníme. Je to jistě nespravedlivé a nefér, ale co už, říkám si. Budiž jí přáno.

Na víkend taky plánujeme s Terkou studijní dýchánek. Pokud k němu fakt dojde, tak umění poteče proudem a Brňáci, jeďte raději objížďkou, abyste neutonuli v těch našich vědomostech. :-))

P.S. Potěšila mě Laura dneska. Že prej mít pocit, že mám v hlavě tmu a ticho, je před velkou zkouškou správně! Tak to abych si v pondělí nezapomněl vzít klíče od mozkové elektro centrály!

maxresdefault.jpg

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s