Včera jsem navečer přejel do Brníčka. Skočil jsem na večeři s dlouholetým kamarádem, při které jsem se ocitl v roli poradce a kouče. Prej su na to dobrej, prej bych to měl dělat. Ehm, copak já můžu někomu radit? :))

V noci jsme měli ten hovor s Terkou. Projeli jsme asi šest otázek, z nichž jsem věděl dost na to, abych ji mohl kde co vysvětlit. A to včetně té prokleté virtuální reality a interaktivity… Poslední otázka stran nové estetiky se mnou hraje kdo s koho. A zatím vyhrávám já, i když je mi jasný, že si zrovna tuhle vytáhnu, pač ji nejmíň umím!

Dneska jsem si objednal parádního motýlka k novýmu saku a košili! Úplně bude ladit k modrým gatím a šedivé košili, která je ozdobně prošívaná červenou nití.

No. Ještě si jdu počíst znovu těch několik věcí, co se mi maličko pletou, pak zajedu do Globusu oddat se smrtelnému hříchu obžerství a nestřídmosti a nakonec vyzvednu Mazla u Grandu. V noci další kolo s Terkou, zítra odpolední čaj u ní. Cítím, že to budu umět tam a zpátky. Zatím tam ale nejsem. :)))

Cerveny-motylek-s-kapesnickem-Assante-90209

P.S. Meggie si u Martičky vyloženě rochní, protože nemusí být ve svým kutlošku s prudérním kocourem.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s