Dnes se konalo avizované odpolední drceníčko drcení. Ještě předtím jsme ze sebe s Mazlem, kterej včera dorazil do Brna, stihli udělat lidi a vyrazit do Globusu na papušo. Musím se pochválit, bo tentokrát žadnej řízek ani vrabeček. Dal jsem si lehké rizoto a poblivku. Mazla jsem cestou za Terkou vysadil v Pisárkách a svištěl jsem do jámy lvové.

Jak jsme řekli, tak jsme taky udělali. Vypito bylo přibližně deset cisteren kafe, vykouřeno dvacet cigaret, proneseno nespočet opravdu přiléhavých přívlastků na adresy tu umělců ambientní hudby, onde na vrub feministických myslitelek. Sečteno podtrženo:


34 otázek. Z nich Terka umí tak půlku, druhou bude muset doladit. Já jsem o tečku napřed, umím sice od každé aspoň něco, ale asi třetinu melu a melu a nic moc.

Zajímavý bylo ale sledovat, jak nás společný nepřítel (v podobě konce neberoucího výčtu jmen, děl, názvů a roků) spojil. Najednou jsme byli jak staří známí, jak dva, co se narodili jedné matce.

2-tiny-elephants.jpg

Teď su zpátky u Martičky, na zahradě, na lehátku. Notebook před sebou, do uší extra klasse piano remake Don’t Stop Me Now, krvežízniví komáři mě bodají, Meggie hodila dva metry ode mě nevábnou hromadu, až se mi trochu navalilo. Prostě všechno v cajku, všechno tak, jak má být. Jak říká Miluš, věci se dějí nejlepším možným způsobem!

Zítra už nemám v plánu moc se učit. Zítra už jen spíš jednou, dvakrát přečíst, zopakovat, nechat se prozkoušet Mazlem, vyžehlit si tu novou košili a gatě, naleštit botky. Jo, musím si nutně nachystat občanku a průkazku do školy, abych náhodou nezůstal stát před branami, to bychom opravdu, ale opravdu, neradi!

P.S. Vidím ve statistikách, že mě včera někdo četl až z dálné Kanady. A to tak, že docela hodně mých příspěvků. Zdravím zemi javorového listu, děkuju za přízeň a napište mi třeba, jak se vám moje dřystání líbí. :-)) Napsat samo můžete i vy, co jste v Česku, na Slovensku, v USA a vůbec kdekoli jinde.

Flag_of_Canada_(Pantone).svg.png

1 komentář: „MUNI šílenství verze 1.03

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s