Jsem teď slaměnej vdovec. Mazel ve středu odletěl s kamarádkou na Krétu. Přiznávám bez okolků, že su lehce nasranej (sám na sebe), pač původně jsme měli letět spolu. Avšak plán se posléze změnil skrzeva nedostatek mojí dovolené, kterou jsem zhusta vypatlal na státnice. Moji dovču se nám tak podařilo udat právě Mazlově kamarádce, která mi tím vytrhla trn z paty a zachránila pár korun.

No ale. Ti dva samo zásobují facebook a další sítě fotkama. A komentáře pod nima ve stylu „moc vám to spolu sluší“, „buď na ni hodnej“, „neboj, s ním je jako v bavlnce“ a další mi derou nervy.

fb1fb2

Proč?, ptám se sám sebe. Proč mi tyhle hezký vzkazy lidí vadí? Žárlivej nijak extra nejsem, nepřející, nechápající nebo nedůvěřivej taky ne. Tak proč nerad vidím ty dva na fotce, jak kdyby tvořili pár? Vzpomněl jsem si na Plzáka a jeho rady a tipy. A myslím, že to, co cítím, je známkou, že mi Manžel chybí, že bych byl rád s ním na dovči, na kterou se tolik těšil.

Zatím jsem na přesnou příčinu nepřišel. Vím ale jistě, že ty internety jsou na kočku. V tomto případě by mi bylo příjemnější milosrdně nevědět, nevidět, jen se těšit, až se ti dva vrátí. Do té doby mě čeká ještě pár faciček, který mi mají cosik připomenout.

Reklamy

2 komentáře: „Moc vám to sluší!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s