Je to tak. Tuto středu jsem se zapsal do dalšího zápolení na akademickém poli. A protože jsem se ještě na beton nerozhodl, jestli budu úča nebo uměnovědec, jsem aktuálně na začátku obého.

Sotva jsem si stihl odpočinout a už mi přišel mail z ISu (systém školy), že mi byly obnoveny všechny přístupy a funkce ISu. Prima, říkám si. Další den přišel další mail, že si mám registrovat předměty na semestr podzim 2018.

Takže jako jak. Su dement já, nebo se zas někdo hrabal v tom, co roky fungovalo? IS vypadá jinak. Kdyby se jen změnily barvičky a písmo, tak řeknu cajk. Jenomže ono je jinak všechno. Kdeže jsou ty časy, kdy na jedné stránce byly přístupný všechny položky na jedno kliknutí (třeba aplikace Student, Pošta nebo tak). Teď je to sice vyvedeno v super designu, ale člověk aby se málem poklikal k smrti. Proč se nemůžou spolehlivě fungující věci nechat sakra spolehlivě fungovat? Proč je potřeba furt měnit a zlepšovat něco, co už dobré je??? Nechápu!

No nic, říkám si. Dorval jsem se k šabloně mýho programu a jal jsem se přidat si předměty, aby mi je pak systém zapsal. Myslel si snad někdo, že to bude hračka? Ale co vás nemá… Jak jsem nadával na místy zmatený instrukce a systém samotnej, tak teď konstatuju, že jsem ztracenej úplně. Z povinných předmětů  žádnej problém. Ovšem u povinně volitelných nastalo pozdvižení. Chtěl jsem si přidat ty, který už jsem absolvoval, že bych si je nechal uznat. Některý se bez potíží registrovaly, jiný NELZE zapsat. Jako co? Proč jako? Nemůžu si je nechat ani uznat a ani NELZE registrovat, ale mám je splnit. Aha. To abych si někdy našel kurz pro kouzelníky.

No nic. To já jen tak. Že se nenudím ani o prázdninách. Počkám do září, kdy se naše studijní probudí po letní siestě. Třeba se během té doby najdou i ty poztrácený NELZE a já se dostanu aspoň do prvního semestru. :))

is.png

Reklamy

1 komentář: „MUNI šílenství verze 2 L.O.A.D.I.N.G. .. …

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s