Pardon? Asi se mi dneska něco zdálo! Včera jsem padl již v 18 hodin do pelechu a po půlnoční kuřpauze jsem se probral přesně pět minut před budíkem, tj. 5:50 ráno. A už to fičelo…

Sotva jsem si v práci rozjel denní rutina byznys, už se mi kolega HR manažer omlouval a sypal si popel na hlavu, že prej kolegyně udělala drobnou chybu ve výpočtu měsíců odstupného. A tak jsem dostal o měsíc víc, respektive dostanu. A to je dobrá zpráva, velice dobrá. Až tak dobrá, že mi hned vzápětí volala paní řídící úúúžasnou novinu! Nová kolegyně pedagožka se tento týden stěhuje a má volnej pokoj. A kde? No v Prcce přece! A hádejte, jakou barvu moje budoucí cimřička za čtverku má? No ano, děti, ano! Růžovou! Max sice růžovou tuze nerad, ale zas Manža říká, že růžová je barva mužů. Tak v tomto případě se těším na pokoj i na jeho výmalbu! A protože jsem byl tak rozjařenej, koupil jsem si do svýho prázdnýho bydla matrac jen za osm kilíček, takovou tu rozkládací věc, kterou dáte při nepotřebě pod postel.

Včera jsem byl tak v koncích s plánováním svých hodin a školy v Brně, že jsem napsal mail na univerzitu do Ústí. Říkal jsem si: No co, buď do ní, nebo po ní. No a dnes mi odepsala studijní referentka, že protože uzávěrka druhého kola byla v pátek a já píšu o víkendu, zkusí se zeptat, jestli bych nemohl poslat přihlášku expres! Děcina! Boha! Jako budoucí češtinářka bych vůbec neměl používat vulgarismy, ale posral bych se blahem, kdyby mě vzali, protože bych to měl asi tak o tři hodiny blíž a taky bych mohl učit na všech školách. Teď v Brně, když to dám, tak budu moct učit jen na středních…

No, dál už jen drobky. Ráno jsem zaplatil 1800 káčé koleji Karlovky, abych jim za tři hodiny psal mail, že to ruším, že mám pokoj u kolegyně. Pak jsem byl s Nadřízenou na obědě a fajně jsme splkli, až jí odpouštím všechny hříšky.

Su unavenej, unondanej, káóčko. Ale šťastnej! Mám kde bydlet, do školy to budu mít v papučkách na jedno cigo, možná budu mít svoji školu hodinu autem, jsem hrdým majitelem molitanové věci na spaní a zítra mám odpolední! A vy, co mě čtete, dobře víte, co to znamená! Jo, ještě pár rajzů do mýho světa imaginací a nápadů.

P.S. Když jsem zjistil, že by mě fakt na tu školu mohli vzít, projel jsem si přijímací řízení. Co to znamená? Ehm. Krom vlastní tvorby (jakože asi malovat, či co), bych měl mít portfolio, projít ústním pohovorem a předvést nějaký znalosti oboru. A copak asi budu říkat, když si od státnic půlku nepamatuju… No. Ještěže mám svoje přípravy furt při ruce. Od zítra se pro sichr začnu drtit estetický teorie, autory a díla a tak dále… Mám přece bejt úča výtvarná, no ni?

P.P.S. Mimo všechno jiný si osvěžuju i učivo základní školy. A zjistil jsem, že se v angličtině učí „já mám“ furt tímtéž „I have got“, což je prý britskou angličtinou. Nu i neváhal jsem a zeptal jsem se dnes rodilého kolegy, jak by řekl, že má psa. Jeho odpověď: I have a dog. To je podle našich učebnic americká angličtina… A tak doufám, že přijímačky na střední sledují i jiný parametry, než jak děcka říkají já mám/já nemám.

P.P.P.S. Manžel mi právě prolil dvě deci sladké limonády notebookem a ten se krapet zbláznil! Mein Gott! Doufám, že DELL šílenství je jen dočasné! Teď teda opravdu že všeho nejmíň potřebuju kupovat novej stroj… A to nemluvím o ajfiči, kterej chytl proud Fanty zboku. 😤😢🤔 Na druhou stranu – teď mám doma notebook video art jak vyšitej. 😂😂😂

Reklamy

1 komentář: „ZetEš v 0.8

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s