Je to tak. Kdo zná Maxe osobně a byl u něho někdy na kafe, večeři nebo na noc, musel se potkat s jeho špicovým sofa. No hele. Dneska jsem se prostě rozhodl, že ikea sedačka na dva a půl zadku, která lze rozložit na postel pro dva, musí z domu. Kdysi jsme ji koupili s ex pro holky, když je měl vypůjčený na víkend. S ex sice roky nejsme (od toho je to ex, že), ale to kanapíčko se mnou cestovalo do dalšího bytu v Brně a pak do Ostravy.

Po všech těch sedinkách a na tajňačku milovačkách návštěv přišel jeho čas. Minulej víkend u nás byla Hanka z Prahy s manželem. A protože Sváťa chrápal, až se hutní věže ve Vítkovicích chvěly, rozestlal jsem na rychlo děvčici v kuchyni. Drahá má, měla jsi jedinečnou příležitost zakusit pravou puntíkovanou orgii. A ne, nemyslím tím obložení psem (ačkoli, ten je taky puntíkovanej). Vlastně na tuhle sedačku tehdy přišlo právě proto, že byla stejně tečkovaná jako moje milá psí.

Halt po skoro deseti letech se zlomila podpůrná ocelová nožka, čímž došlo k prolapsu celé konstrukce, takže člověk sotva při dosednutí udržel na šikmé ploše balanc. Nelenil jsem a hned jsem zkouknul nový modely. Nechtěl jsem moc utrácet, pač pokud všechno půjde dobře, tak první výplata mi přijde až v prosinci. V ikea maj akci na jednoduchej divan, kterej se vejde a kterej může případně Exi nebo Meggie potřísnit. Nabízej ho v oranžové a šedé, takže bylo jasný, že chceme oranžovou. Pak jsem si otevřel fejs, abych to napsal Manželovi a poslal mu odkaz, když v tom na mě vyskočil inzerát na Market Place (bazar na fb). Panáček z Orlové koupil tentýž model a zjistil, že mu nevyhovuje. Ani ho nevybalil a dal rovnou slevu péťo. Slovo dalo slovo a v sobotu jsem fičel k Trojhalí převzít krabici.

Jak jsem dorazil domů, Manžel po prvotním remcání projevil nadšení a pustili jsme se do montáže. Klasika, návody na sestavení jsou jako dělaný pro předrozvodový rozhovory. Jeden by neřekl, jak dynamický bude složit pár trubek, připevnit sedák a záda a nasadit potah…

No ale. Dílo se povedlo, punti babča šla do šmelca a její nástupkyně už se hrdě tyčí v kuchyni. Musím si krapet zvyknout, že se v ní jinak sedí a že tak u psaní blogů nemůžu už víc ležet než sedět, ale to se poddá.

Ještě poladíme polštáře a box dospodu, kam schováme Exiho granule do záchodu a další cajky. Děcka! Radost mám, radost! A tak píšu, abyste ji měli se mnou!

P.S. Ta sedačka byla fakt dobrá, vydržela dlouho a všechno! Kdyby měl někdo zájem o menší kousek, rád pošlu víc info…

P.P.S. Objevil jsem KISS rádio Ostrava (nebo jak se tu jmenuje). Hrají vály mého mládí, teď zrovna Every Single Day, na kterej jsme kdysi pařili jak pominutí u Richarda v Brně s Verčou a Evelínou! Upe jsem omládl o deset let. 😇

2 komentáře: „Bodkovaný exit

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s