Před chvílí jsem podepsal pracovní smlouvu. Jsem nadšenej, protože se konečně zas stávám Maxem, kterýho znám. Ačkoli i Max doma nebyl a není k zahození.

A protože jsem to já, Max, hned jsem prcáku napsal zprávu, že už brzy nebudu potřebovat jejich služby. Navrch jsem přidal jmenovité poděkování dámám, které se mne ujaly. Třeba jim paní/pan řídící přihodí nějakou tu korunu na Vánoce, to bych byl rád!

Takže. Ti, kteří tvrdí, že pracák je hororovej ústav plnej byrokracie, má asi pravdu. Tolika papírů a potvrzení, že jsem asi ještě nikdy neměl u sebe šanon na schůzce. Přesto ale musím uznat, že jak na kontaktním pracovišti (to je přepážka, kde se poprvé evidujete) tak i na dalších odděleních jsem narazil na milý lidi. A za to jim patří můj dík, pač jsem byl vynervenej jak prvnička!

117732-top_foto1-7cr63.jpg

Text poděkování přikládám, kdyby se někomu někdy hodil. 😘 Radši bych ale, kdybyste nic takovýho nepotřebovali, protože zkušenost nezaměstnanosti je sice cenná, ale člověk ji tvrdě zaplatí nervozitou svojí i svých blízkých.

K rukám ředitelky/ředitele
Úřad práce ČR – krajská pobočka v Ostravě – kontaktní pracoviště Ostrava
Poděkování a pochvala
Dobrý den paní ředitelko/pane řediteli,
obracím se na Vás, abych Vám osobně vyjádřil nadšení a poděkování za skvělou práci, kterou jsem měl možnost pozorovat při svém nedávném jednání s pracovnicemi Úřadu práce v Ostravě.
Jmenovitě chci poděkovat paní Kunovské a paní Šimkové. Obě dámy mi velmi pomohly v pro mne nepříjemné situaci – ztrátě zaměstnání pro nadbytečnost. Oběma dámám tímto děkuji a věřím, že najdete způsob, jak můj dík a pochvalu zohlednit.
Děkuji za Váš čas při čtení tohoto dopisu a za lidskost zaměstnanců, které vedete. Člověk se bez práce někdy ocitne ze dne na den, aniž by provedl něco nedobrého. A v takové chvíli je moc dobře, že se najdou pracovnice, které pomohou radou, přístupem a úsměvem!
V Ostravě dne 2.11.2018
Max
Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s