Tak. A už v tom lítám zas. Podal jsem si (znovu) přihlášku, aby ze mne za dva roky byla magistra novomediální. A tentokrát i kdybych měl být na pracáku stokrát, nebo hledat novou práci, nebo …, tak tentokrát už ukončovat nebudu. Zbývá tak jen úspěšně projít přijímacím řízením a v září se potkat se svojí alma mater. Škoda jen, že moji kolegové z kruhu už budou ve druháku.

MUNI_prihl.png

Když už jsme u toho novo umča. Dostal se ke mně autor, který předělává známé fláky. Ale ne jen tak ledasjak obyčejně. Předělává je technikou. Hromada disketových mechanik, skenery, pevné disky a další udělátka jsou nástroji či vokály. Výsledkem je reinkarnace dávno zapomenutých futuristů a bruitistů.

P.S. Jooo! Zítra po opravdu drahné době máme s Ódry spicha. Hned po tom, co mám schůzku s tím kolegou, co mi dělá v práci dusno. Jsem totiž hvězda a potlačil jsem v sobě emoce a neřekl mu nic osobního, nekonal se ani příval velmi pregnantních přívlastků. Myslím totiž, že chyba, která nás rozdělila dřív, než jsme se mohli spojit, se dá snadno odstranit osobním rozhovorem mezi čtyřma očima. Tak uvidíme. 🤣

viber image 2019-02-04 , 19.32.35_LI.jpg

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s