Dobří a poctiví lidi stále existují! Včera jsem psal, že jsme byli na krátké dovče v Jeseníkách, která předčasně vzala za své, když se vyskytl problém s ubytováním.

Paní vedoucí mi hned ráno volala, že platbu za ubytování mi právě poslala zpět. Znovu se omlouvala a pozvala nás na další návštěvu. Odpoledne penízky skutečně přišly a k mýmu překvapení v plné výši, ačkoli jsme jednu noc a den v bytečku strávili. A to víte, nerad jsem někomu něco dlužen, nerad dostávám protekci či výhody, o který jsem se nezasloužil. Obratem jsem paní vedoucí napsal, že děkuji za platbu, ovšem částku nemohu přijmout celou, neb jeden den jsme zkrátka odbydleli. Hned jsem taky poukázal korunky za tu jednu noc zpátky. Pro dobrý pocit, pro karmu, prostě proto, že to takto má být. V mailu jsem přidal pochvalu a rovnou nám rezervoval termín na duben. Tak se těším(e) už teď!

ZDJ_logo_2017-png4_kaboflpp

Vám mohu s čistým srdcem doporučit ubytování od Zemědělského družstva Jeseník. Jsou to milí lidi, kteří fakt hledí, aby se u nich člověk měl dobře. A když přijde potíž, řeší ji čestně a hned. Kloubok dolů! Hlavně ale nabízí hezký úbytko, svoji vlastní produkci k ochutnání i zakoupení a hory všude kolem (ty teda neprodávají, ale jsou tam).

agro jesenik.png

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s