Osmělil jsem se a dal inzeráty na poslední věci, co mám v Ostravě. Stůl a židle, gauč, stěnu od paní z Poruby a skříň. Jako…; su z Ovy zvyklej na drsnější zacházení, však taky jsem psal, že jsem tu poněkud zhrubl. Ovšem reakce lidí mě opravdu, ale opravdu, překvapují.

Jeden panáček mi tykal, nechtěl pochopit, že nemám dnes a zítra pro práci možnost být doma dřív než v sedm večer a když jsem naznal, že s ním byznys dělat nechci a zablokoval ho, napsal mi, že su dámský orgán na čtyři, bužerant a podvod. Jiná paní, která původně odpověděla na nabídku skříně, ze mě mámí starší telefon nebo televizi, další dáma zas seznala, že mám prima práci, když jsem v ní 7-19.

Inu, dohro mám těch pár věcí na webu za cirka dva tisíce. A kvůliva pár stokorunám se brodím stokou svoloče, která je mi tuze proti srsti. V Brně bych situaci vyřešil jedním hovorem do nábytkové banky, ze které si pro věci sami přijedou. V Ostravě to, myslím, vyřeším půjčením auta a odvezením charitě. Dvojka se sice počítá, ale pokud udělá radost někomu potřebnýmu, tak ji rád oželím.

viber_image_2019-07-19_07-48-24_LIviber_image_2019-07-19_09-29-51_LIVýstřižek_LI

P.S. Ne, opravdu nemůžu odejít z práce dřív jen proto, aby si paní prohlídla, jak moc je poškrábaná deska stolu, kterej dávám i s židlema za 700. V inzerátu píšu o vrypech, fotky jsem přidal.

P.P.S. Pravopis těch lidí je, obvykle, na levelu – milion. Jakože cera bi brala… Dotazy, jestli je stůl opravdu ze dřeva, jestli je gauč vhodný na spaní (v inzerátu jasně píšu, že na přespání je fajn), jestli se do skříně dají pověsit bundy (v inzerátu je fotka a na ní tyč na věšenou)… Si říkám, že kde udělali rodiče a pedagogové chybu… 🤣🤣🤣

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s