Bude pršet, bo děcka vymýšlejí cypoviny. Schovejte si předměty volně ložené, důkladně zavřete okna a dveře, auta zaparkujte na vyvýšených místech a očekávejte přívaly vody.

Na webu jsem narazil na dost zajímavou věc. Nic extra na ní sice není, myšlenka je dokonce stará jako lidstvo samo. Nadchnul jsem se a třebaže nemám rád střed pozornosti, přidal jsem se.

Tak tedy:

Nabízím pouze výměnu. Nic neprodávám, ani nekupuji. Nabízím udělátko na zeď. Nosnost vhodná na obrázek nebo fotku. Udělátko je nepoužité a k osobnímu vyzvednutí pouze v Berouně nebo Praze 5. S sebou přineste směnu, jakýkoli předmět, který neodporuje zákonu a který vlastníte.

Tak pome do toho a uvidíme, kam se dá dojít poctivou směnou.

P.S. Dnes je prvního září, Berounem se prohnaly tři bouřky, který z odpoledních třicítek udělaly podzimních šestnáct stupňů. Zítra jedu s Edgarem zas k doktorovi, tentokráte nikoli kousíček do Vítkovic v Ostravě nýbrž daleko kamsi na Prahu 4. Dnes mám taky za sebou třetinu zkušebky a zatím hlásím, že současný pracovní model zdá se býti velmi vhodným. Tento týden jsem měl mítink s Nadřízenou, která na moji školu souhlasně kývla s tím, že ona taky dělala magistra dálkově v Brně. Max hlásí, že v berounské kotlině prozatím klid a mír.

P.P.S. Kniha zatím vyzveduta nebyla, sleduji ji online. Jak bude něco novýho, napíšu. :)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s