Stal jsem se sběratelem. Papírků, žvýkaček, propisek!!!, kosmetiky, prášků na tlak a na nervy a dalších nezbytností, bez nichž současný muž není dostatečně mužem. Omlouvám se velice nejvíce všem ženám a dívkám, které jsem kdy inzultoval za to, že mají ve svých kabelkách bordel, ve kterým nemůžou věčně něco najít. Pardon, dámy. 

Dneska, když jsem doklapal domů po dalším víkendu u Dany, jsem se hecl a vybalil si. Dnes ovšem nikoli jen přehodit věci z jednoho pinglu do jinýho, z batohu do příruční torničky, které říkám žebradlo. Dneska jsem čuchl k batohu a bylo jasno. 

Věděl někdo, kde mám pas? Věděl někdo, že/na co mám čtyři blyščeky na pyščeky (jelení loje)? Zapíky jsou jasný, bez nich bych si musel odpustit cigo ke kafinku. Děcka, jsem na sebe pyšnej. Konečně jsem vyhodil skoro prázdnej deodorant, co ho nosím ještě z dob Ostravy, což už bude rok…, doplnil jsem si kabošku o novou zubní nit a pastu, protože bez nich nevycházím z domu, co kdybych náhodou cestou nesedl na bus domů ale k Daně nebo do Ovy nebo k Martičce. Jeden nikdy neví, mívám u sebe dentální set a ranní italskou sprchu v podobě old špajzu a pičifuku na krk. Pro sichr. Mívám u sebe valetol na bolení hlavy, jedlou sodu na pálení žáhy, prestance na tlak a lexaurin na nervičky, pro sichr. Krom peněženky, klíčů, dokladů k autu, látkové nákupní tašky a karty do práce s sebou tak denně tahám ZMM, rozuměj základ moderního muže.

P.S. Na propisky jsem musel vyčlenit další hrnek, protože ve stávajícím už na otypku psasích potřeb nebylo místo.

20200531_171815

P.P.S. Batohy peru na 20° s kapkou žlutýho lenoru, abych byl zítra v metru voňavej chlapec s nově poladěným ZMM. 🤣🤣🤣

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s