O Maxovi

Jmenuji se Max a narodil jsem se v osmdesátých letech ve zlaté lodi, v Brně. Vystudoval jsem uměnovědu na Masarykově univerzitě. Profesně se věnuji víc než 10 let managementu IT služeb, metodikám LEAN, SixSigma, ITIL a dalším IT vymazlenostem. Zajímám se o technologie, filosofii, poezii, turistiku a místopis. Jsem nadšencem jazyků a grammar nazi, nejvíc mě baví čeština, slovenština a angličtina. Občas trapčím s fotoaparátem, překládám. Žiju v registrovaném partnertství s nejlepším chlapem ve městě, kraji, zemi a všude tam, kam dosvítí Slunce; a to je echt všude!

Tento blog jsem začal psát v červenci 2016 pod názvem Brňák v Ostravě, v dubnu 2018 jsem změnil název na Maxovo, protože jsem přece Max. Původním záměrem bylo zaznamenat si stěhování z Brna do Ostravy, pro mě přelomový moment v životě. Později jsem začal psát o jiných věcech, říkám jim filo-ezo dřysty. Ještě o tečku dál jsem se vrhl na cestopisecké příspěvky.

Chci poděkovat Mazlovi, Martě, Lauře, Miluš, Romanovi, mamince a dalšímu veletuctu lidí. Nejen za to, že mě čtou, to dá rozum. Prostě dík a tečka.

Díky taky všem svým čtenářům!

Váš Max, a.k.a. BvO :-)MusiMax_2013_logo

Na svých autorských právech sice bůhvíjak nelpím, ale nebyl bych rád, kdyby si někdo spletl můj blog se svým businessem. Díky, že jste fair.

© 2016 – 2019 http://www.maxovo.cz
maxovo@icloud.com

Reklamy